Collection: Preservatives

Hand-Made preserves
35 products
  • Peach Jalapeno Jam- Yoder's
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Jalapeno Jam - Yoders
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Jam- Yoder's (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seedless blackberry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Butter - Fruit Sweetened (16oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Rhubarb Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seedless Red Raspberry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Butter (16oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seedless Blackberry - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elderberry Jelly (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Cherry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seedless Black Raspberry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dutch Apple - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Jelly (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Onion Bacon - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot Peach - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Sugar Added Strawberry - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandelion Jelly - Mrs. Miller's (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bumbleberry - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Sugar Added Seedless Blackberry - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grape Jelly (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FROG Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Jam (18oz)
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mint Jelly - Yoders
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spicy Chili Bacon - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rhubarb - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Sugar Added Blueberry - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Sugar Added Peach - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Sugar Added Rhubarb Strawberry - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot - Mrs. Miller's Jam (9 oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Applesauce (Homestyle) (35oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Butter 13 oz
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out